Återförsäljare

Återförsäljare

Nimbus Stockholm
Ängshyddevägen 1
181 31 Lidingö Stockholm

Ängshyddevägen 1
181 31 Lidingö
Tel: 08-584 90 570

Hans Walkenström. VD, Försäljning.
hans.walkenstrom@nimbus.se
Tel: 08-584 90 572

Ulf Särnman. Försäljning.
ulf.sarnman@nimbus.se
Tel: 08-584 90 571

Niklas Lundgren. Försäljning.
niklas.lundgren@nimbus.se
Tel: 08-584 90 576

Filip Törnblad. Service.
filip.tornblad@nimbus.se
Tel: 08-584 90 573

stockholm@nimbus.se

http://www.axopar.se

Nimbus Saltsjö-Duvnäs, Börjesson Båt
Strandpromenaden 26
131 50 Saltsjö-Duvnäs Stockholm

Strandpromenaden 26
131 50 Saltsjö-Duvnäs
Tel: 08-716 60 60

Mattias Norström, VD/Försäljning
mattias@borjessonbat.se
Tel: 0708-874363

Joakim Eriksson, Försäljning/Service
joakim@borjessonbat.se
Tel: 070-4802798

info@borjessonbat.se

http://www.borjessonbat.se

Nimbus Boats Långedrag AB
Talattagatan 10
GKSS-Hamnen i Långedrag Västra Frölunda

Talattagatan 10
426 76 Västra Frölunda
Tel: 031-726 77 00

Erik Hansson
erik.hansson@nimbus.se
Tel: 031-726 77 24

Anders Olsson
anders.olsson@nimbus.se
Tel: 031-726 77 14

info@nimbus.se

http://goteborg.nimbus.se/

Granec Maskin
Småbåtsgatan 2
972 35 Luleå

Tel: 0920-22 80 25

info@granec.se

http://www.granec.se

1852 Marin & Fritid
Blåportsgatan 4
371 42 Karlskrona

Tel: 0455-33 33 52

Michael Säw
michael.saw@1852.se
Tel: 0733-125808

Arne Borg
arne.borg@1852.se
Tel: 0708-333222

Lennart Borg
lennart.borg@1852.se
Tel: 0768-521852

info@1852.se

http://www.1852.se